KONST / Litografier / Serigrafi 6925835
*
nr 692 5835
Serigrafi
Efter Picasso, 1902/2000, 65x49
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 april 2011
kl 18:40:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/4 23:58:11
1
1.000 kr
18/4 15:04:17
2
1.200 kr
18/4 16:00:24
3
1.300 kr
18/4 16:47:52
2
1.400 kr
18/4 17:15:25
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33
*
Serigrafi
nr 692 5835
Serigrafi
Efter Picasso, 1902/2000, 65x49
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 april 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/4 23:58:11 | 1 | 1.000 kr |
18/4 15:04:17 | 2 | 1.200 kr |
18/4 16:00:24 | 3 | 1.300 kr |
18/4 16:47:52 | 2 | 1.400 kr |
18/4 17:15:25 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33